De leac…

Patru zile aglomerate, merit să mă răsfăț puțin, că de mâine o iau de la capăt…

Se umple, se umple… Miroase a fructe de pădure, am si un Spătburgunder, sper doar să nu adorm in cadă!

Micky, ar trebui să faci asta din când în când!

Toți ar trebui să vă răsfățați așa… vă tentează?

Gallenus
Author: Gallenus

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Newest
Oldest Most Voted
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x